LKS Kończyce Małe - strona nieoficjalna

• 2015-05-20 Sezon w pełni
  • 2015-04-22 Zabrakło sił
  • 2015-04-16 Udana inauguracja
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Zabłocie - GKS Morcinek Kaczyce 1:1

Artur Wiak !

Puchar Polski z Beskidem
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. jonatan 96
2. Wojtek02 21
3. stepien4 6
4. Galbatorian1 0

4 Kolejka przed nami, Goleszów zawita w Kończycach

• autor: zaki69933, 2014-08-22 09:48

W najbliższy weekend odbędzie się 4 kolejka Skoczowskiej A-klasy. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie obecnego lidera czyli Spójni Zebrzydowice z Tempem Puńców, równie ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Morcinkiem Kaczyce a Wisłą Strumień. Natomiast nasi zawodnicy  w Niedziele na własnym boisku będą gościć drużynę z Goleszowa która w obecnych rozgrywkach zgromadziła 1 pkt. W pierwszej kolejce podopieczni Przemysława Misiarza przegrali w Zebrzydowicach 6:2, w drugiej kolejce również przegrali tym razem z inną miejscowością Gminy Zebrzydowice- Kaczycami aż 5:1. Widać, że Gmina Zebrzydowice nie "leży" piłkarzom z Goleszowa. Zwrócić szczególną uwagę trzeba na duet napastników Rafał Franek&Przemysław Cieślar którzy jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie strzeleckim po dwa trafienia. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w Niedziele  o godzinie 17 na boisko w Kończycach Małych.

Portal Sportowebeskidy.pl przeprowadził wywiad z naszym trenerem Edwardem Kokoszką który zapowiada 4 kolejkę A-klasy.

– Więcej o zespołach będziemy mogli powiedzieć jeszcze po kilku kolejkach –mówi Edward Kokoszka. Szkoleniowiec LKS-u Kończyce Małe przybliża nam swoim spojrzeniem najbliższe potyczki na szczeblu skoczowskiej A-klasy.

– Do Spójni Zebrzydowice mam duży sentyment. Znam kilku zawodników tej drużyny, również szkoleniowca, którego trenowałem swego czasu. Tempo to nowy zespół w tej lidze. Ze wspomnianych względów stawiam na aktualnie liderujących rozgrywkom gospodarzy.

Beniaminek z Zabłocia spisuje się nieźle po uzyskaniu awansu, ale Olza Pogwizdów, którą pokonaliśmy to drużyna nieźle poukładana. Myślę, że gości stać nawet na to, by na wyjeździe wygrać.

Bardzo ciekawie może być w Brennej. Z Błyskawicą graliśmy ostatnio. Na sukcesie rywali zaważyła końcówka spotkania. W Drogomyślu chcą wrócić do „okręgówki” i zespół wydaje się na tyle dobry, by ten cel osiągnąć. W Brennej łatwo się nie gra, ale typuję zwycięstwo gości.

Nie takiego początku sezonu wyobrażono sobie w Ochabach. Beniaminek na razie tej ligi uczy się. Podobnie można mówić o Strażaku Pielgrzymowice, który też nie zachwyca. Oba zespoły wiedzą, że to dla nich szansa, aby zapisać na swoim koncie cenne punkty.

Niewiele mogę powiedzieć na temat zespołów z Pogórza i Kończyc Wielkich. Ta druga to z reguły solidny ligowiec, ale nie podejmę się jednoznacznego typowania w tym spotkaniu. Może dojść do podziału punktów.

Spadkowicz z Kaczyc podejmuje jednego z głównych faworytów A-klasy. To mecz na remis w mojej opinii.

Każdy mecz chce się wygrywać, ale czy tym razem nam się to uda? Byliśmy blisko w Drogomyślu, gdzie mieliśmy jednak zbyt poważne ubytki kadrowe. Teraz na trzech pozycjach będziemy wzmocnieni. Weryfikacja nastąpi natomiast na boisku. Rywal wydaje się w zasięgu, ale wszystkie dotychczasowe pojedynki były trudne. Mądrzejsi w ocenie siły drużyn będziemy dopiero po kilku kolejnych meczach.

Program 4. kolejki:

23.08.2014 r. (sobota), g. 17:00
Spójnia Zebrzydowice – Tempo Puńców
Morcinek Kaczyce – Wisła Strumień

24.08.2014 r. (niedziela), g. 17:00
Beskid Brenna – Błyskawica Drogomyśl (g. 11:00)
LKS Pogórze – Błyskawica Kończyce Wielkie (g. 11:30)
Strażak Pielgrzymowice – LKS ’96 Ochaby
LKS Kończyce Małe – LKS Goleszów
Orzeł Zabłocie – Olza Pogwizdów

autor: zaki69933 2014-08-25 09:54:02

Profil zaki69933 w Futbolowo Niestety nie idzie połączyć się z główną stroną futbolowo.pl dlatego news o wczorajszej wygranej drużyny seniorów dziś wiecczorem, przypomne tylko że Wynik przekonujący 4:1 bramki zdobyli Kolondra x2, Walęciak,Machej

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS PogórzeLKS Kończyce Małe
LKS Pogórze 3:4 LKS Kończyce Małe